NetDirect má nové webové stránky!

Společnost NetDirect s.r.o. se po dvou letech rozloučila se starší verzí své webové prezentace a poslední březnový den spustila zcela novou podobu firemních webových stránek.

NetDirect spustil nové webové stránky!

Nově vytvořený web lépe vyhovuje jak současnému trendu po stránce vizuální, tak také lépe vystihuje zaměření činnosti naší společnosti. Zatímco starší verze shromažďovala informace z produktových webů společnosti NetDirect, nová verze byla vytvořena s ohledem na jednoduchost, intuitivní uživatelské prostředí, přehlednost, grafickou úpravu a informuje Vás o nejdůležitějších událostech naší společnosti. Na jediném místě tak získáte komplexní informace i s důležitými odkazy na produktové weby NetDirectu, stejně jako nejrůznější zajímavé novinky z oblasti e-commerce, tvorby e-shopů a www stránek.

Ukázka nové webové prezentace společnosti NetDirect s.r.o.
Ukázka nové webové prezentace společnosti NetDirect s.r.o.

Jednoduše, přehledně i s nakouknutím do zákulisí společnosti

Najdete tady významné informace, které Vám budou nápomocné jak před plánovaným spuštěním e-shopu, tak i během chodu internetového obchodu. Nové webové stránky Vám představí společnost NetDirect i s jejími stěžejními produkty FastCentrik, ShopCentrik či MediaCentrik a neformálním způsobem Vám představí také zázemí firmy a její zaměstnance, s nimiž se jako klienti nejčastěji setkáváte během realizace nových projektů a v postimplementačním období. Návštěvníkům stránek se tak poodkrývá i neméně zajímavé zákulisí firmy, což reflektuje také otevřenost naší společnosti a zájem o komunikaci. Kromě nabídky produktů naleznete na stránkách také doplňující informace týkající se procesu tvorby a chodu e-shopů či webových prezentací.

Ukázka z kategorie Náš tým nové webové prezentace společnosti NetDirect
Ukázka z kategorie Náš tým nové webové prezentace společnosti NetDirect